מפגשים עם כותבים

ברוכים הבאים למרחב שלי  – המקום בו מתחברים אנשים ומילים בספריית עשרת.

מאז ומעולם אהבתי לקרוא ספרות יפה, שירה ולאחרונה גם בפייסבוק אני מוצאת כתיבה משובחת. בשנת 2017 החלטתי לחבר את כל האהבות שלי יחד וייסדתי את  המרחב למילים ואנשים, מייזם שמטרתו לחבר אנשים וטקסטים. התחלתי לארח אצלי בבית מפגשים מיוחדים ומרגשים בין קוראים וסופרים או משוררים, בעיקר אודות ספרי ביכורים כדי לתת הזדמנות וחשיפה ראשונה ליוצרים. קהל נאמן וצמא ידע ליווה אותי כבר מהמפגש הראשון. אחר כך הביקוש גדל, והתרחבנו ולצערי הסלון שלי לא גדל בהתאם, אז בקי שמי הנהדרת פתחה לנו את דלתות הספרייה המקסימה בעשרת ומתנ"ס גדרות הסכים לשיתוף פעולה ומאז כבר שלוש שנים אנחנו מקיימים בכל שנה כחמישה מפגשים אליהם מגיע קהל מכל האזור.

המפגשים נערכים בספריה בעלות של בין 30 ל 50 ₪ לכרטיס ומתפרסמים בפייסבוק ובאתר המתנ"ס והספרייה. כמו כן ניתן להצטרף לרשימת תפוצה אישית שלי אליה אפשר להירשם בדף ההרשמה.

המפגשים הבאים:

יום שני 16.10.23 בשעה 20:15.

מוזמנים לבוא ולהכיר את חגית בודנקין, מחזאית מוכרת לנוער וכעת גם סופרת. ספרה המרגש 'דאון היל' מתכתב עם סיפור חייו של אלון, בנה שנולד נכה 100%. הספר יצא לאור בהוצאת טל-מאי וזוכה לשבחי הביקורת. במפגש תדבר חגית על הורות לילדים עם צרכים מיוחדים, על כתיבה ועל הקשר ביניהם.

המפגש מתאים להורים ובני נוער קוראים

 

לחצו לרכישת כרטיסים

רשימת המפגשים שנערכו בשנת 2023:

לפרטים נוספים מוזמנים למלא את הטופס ונחזור אליכם:
לקבלת פרטים
איזה כייף שיצרת איתי קשר!
מבטיחה לחזור בהקדם
דילוג לתוכן